Oddělení

Oddělení Account Managementu

Vědí, kolik vydělá real-time bidding i kde má být tlačítko k nákupnímu košíku. Chápou byznys. Spravují obrovské rozpočty našich klientů a dbají na to, aby naše práce dokonale vyhověla i nejtvrdším požadavkům. Více o tomto oddělení»

Oddělení Web Consultingu

Naši konzultanti přišli s nápadem, jak bude vypadat nové ihned.cz, navrhli nové stránky Homecreditu a připravili web, který Masarykově univerzitě přivádí spousty nových studentů. Jde jim o to, aby uživatel webu našel, co hledá, a dobře se cítil. Více o tomto oddělení»

Oddělení SEO

Dostanou zákazníky do náruče našich klientů. Specialisté v SEO oddělení perfektně znají každý internetový kout a vědí, kde všude se vyplatí být vidět. Díky kvalitnímu, unikátnímu a přínosnému obsahu jsou naši klienti nalezitelní všude tam, kde je jejich zákazníci hledají. Více o tomto oddělení»

Oddělení Performance Advertising

Experti na výkonnostní marketing v H1.cz nejsou lepiči plakátů na internetu. Jsou to skvělí analytici a dobrodruzi, kteří jako houby nasávají informace o našich klientech a možnostech propagace. Více o tomto oddělení»

Marketingové oddělení

Jsou krásní, mladí, perspektivní a kreativní. Mají smysl pro humor a budget na to, aby organizovali ty nejlepší eventy pod sluncem. Starají se o účast na WebExpo i o vánoční večírek. Více o tomto oddělení»

Back Office

Proč se HR, Finance a office management souhrnně označují back office? Protože táhnou na svých zádech chod celé hájedničky.  Více o tomto oddělení»