UX konzultant/ka

Hledáme někoho, kdo myslí na uživatelskou přívětivost i ráno při mazání chleba. UX specialistu, který je empatický, má selský rozum a cit pro design. Parťáka k fotbálku i do byznysu, který ví, že web je jako vtip – když ho musíte lidem vysvětlovat, je něco špatně.

Zjistit více >

SEO konzultant/ka

Hledáme SEO parťáka či parťačku do našeho hájedničkového týmu. Někoho, kdo už má pár let v onlinu za sebou. Někoho, kdo se bude rozvíjet spolu s našimi klienty. A někoho, kdo nepotřebuje písmenko x, když se v křížovce ptají po životní vášni na tři.

Zjistit více >

PPC Specialist / Consultant (GroupM)

Jsi profík a baví tě search? Chceš pracovat na PPC kampaních klienta, ke kterému se běžný smrtelník nedostane?

Pak jsi možná náš člověk! Hledáme novou hvězdu do našeho digitálního týmu :-)

Zjistit více >

Social Ads Consultant (GroupM)

Máš zkušenosti s reklamou na sociálních sítích? Chceš pracovat pro klienty, ke kterým se běžný smrtelník jen tak nedostane?

Pustili jsme se do hledání nové hvězdy do naší skupiny!

Zjistit více >

Account Executive

Neřešíme, jestli jsi student, maminka po rodičovské, nebo třeba toužíš po změně kariéry. Pokud se kamarádíš s Wordem, Excelem a baví tě marketing, jsi náš člověk.
Zjistit více >

Performance Advertising Specialist Junior (PPC konzultant)

Do Performance Advertising týmu hledáme specialistu pro správu výkonnostních PPC kampaní.  Jestli se chceš přidat ke špičkám české výkonnostní reklamy, pak neváhej. Stačí nám základní znalosti online marketingu a zbytek tě naučíme.
Zjistit více >

Stážist(k)a do Performance Advertising oddělení

Jestli potřebuješ získat první zkušenosti a máš zájem o výkonnostní reklamu, tak do našeho Performance Advertising týmu hledáme šikovného stážistu. Během stáže tě naučíme veškeré základy tak, abys u nás mohl/a získat stálé místo.
Zjistit více >

Senior Account Manager

Senior Account Manager Hájedničky má před sebou mnoho výzev – zjistěte, co vás čeká a co vám můžeme nabídnout.

Zjistit více >

Stáž u Account Managerů

Zajímá tě, jak se to vlastně stane, že celý ten online marketing dává smysl a funguje? Jakým způsobem navrhnout řešení, které bude reflektovat potřeby a cíle klienta?
Zajímáš se aktivně o to, co znamenají zkratky jako je SEO, PPC, ROI, CTR, UX, GA a chceš jim přijít na kloub? Baví tě přemýšlet komplexně a navrhovat to nejlepší řešení?

Zjistit více >

PPC Consultant pro GroupM

Jsi profík a baví tě PPC reklama? Chceš pracovat na PPC kampaních klienta, ke kterému se běžný smrtelník fakt nedostane?
Pustili jsme se do hledání nové hvězdy do naší skupiny agentur. Člověka, který si už brzo zásadně vylepší životopis :)

Zjistit více >