Performance Advertising Specialist Junior (PPC konzultant)

Do Performance Advertising týmu hledáme specialistu pro správu výkonnostních PPC kampaní.  Jestli se chceš přidat ke špičkám české výkonnostní reklamy, pak neváhej. Stačí nám základní znalosti online marketingu a zbytek tě naučíme.
Zjistit více >

Stážist(k)a do Performance Advertising oddělení

Jestli potřebuješ získat první zkušenosti a máš zájem o výkonnostní reklamu, tak do našeho Performance Advertising týmu hledáme šikovného stážistu. Během stáže tě naučíme veškeré základy tak, abys u nás mohl/a získat stálé místo.
Zjistit více >

Senior Account Manager

Senior Account Manager Hájedničky má před sebou mnoho výzev – zjistěte, co vás čeká a co vám můžeme nabídnout.

Zjistit více >

Stáž u Account Managerů

Zajímá tě, jak se to vlastně stane, že celý ten online marketing dává smysl a funguje? Jakým způsobem navrhnout řešení, které bude reflektovat potřeby a cíle klienta?
Zajímáš se aktivně o to, co znamenají zkratky jako je SEO, PPC, ROI, CTR, UX, GA a chceš jim přijít na kloub? Baví tě přemýšlet komplexně a navrhovat to nejlepší řešení?

Zjistit více >

Senior PPC Consultant pro GroupM

Jsi profík a baví tě PPC reklama? Chceš pracovat na PPC kampaních klienta, ke kterému se běžný smrtelník fakt nedostane?
Pustili jsme se do hledání nové hvězdy do naší skupiny agentur. Člověka, který si už brzo zásadně vylepší životopis :)

Zjistit více >

Stáž v oddělení obsahového marketingu

Tým obsahového marketingu hledá posilu! Zajímají tě sociální sítě a máš přehled o tom, kteří youtubeři nebo instagrameři teď frčí? Super! Přijď se k nám naučit, jak se dělá obsahový marketing na profesionální úrovni!
Zjistit více >

Sales Manager

Do Hájedničky hledáme profíka, jehož úkolem bude nacházet ta nejlepší možná řešení pro klienty v oblasti digitálního marketingu. Člověka, který se bude s nadšením a zároveň pokorou zajímat o byznys klienta a o to, jak nejlépe mu pomoci s jeho růstem. Člověka, který nezklame nikoho, kdo se na nás s důvěrou obrátí.

Zjistit více >