Social Ads Specialist

Máš zkušenosti s reklamou na sociálních sítích? Chceš pracovat pro klienty, ke kterým se běžný smrtelník jen tak nedostane?

Do našeho Performance Advertising týmu právě hledáme nového kolegu, který má přehled o reklamě na sociálních sítích. Zjistit více >

Junior Data Scientist

Projdeš data na to tata? Hledáme analytického nadšence, který posílí náš hájedničkový tým. Někoho, kdo při slovech „návštěva“ a „médium“ nevyrazí šůrovat byt a shánět spiritistickou tabulku. Jsi to ty? Pojď s námi dokázat, že data jsou v marketingu základ. A že se tím vážně nemyslí jen ta mobilní.

Zjistit více >

Performance Advertising Specialist

Do Performance Advertising týmu hledáme specialistu pro správu výkonnostních PPC kampaní. Jestli se chceš přidat ke špičkám české výkonnostní reklamy, pak neváhej. Potřebujeme člověka, který ví, jak fungují PPC systémy, v minulosti s nimi již pracoval a má zájem o vlastní rozvoj v oblasti online marketingu. Jak vše dělat opravdu správně naučíme.
Zjistit více >

Senior Account Manager

Senior Account Manager Hájedničky má před sebou mnoho výzev – zjistěte, co vás čeká a co vám můžeme nabídnout.

Zjistit více >

Social Media Specialist (GroupM)

Tým obsahového marketingu hledá posilu. Zajímají tě sociální sítě a máš přehled o tom, kteří youtubeři nebo instagrameři teď frčí? Super! Přijď se k nám naučit, jak se dělá obsahový marketing pro největší světové klienty.

Zjistit více >

SEO konzultant/ka

Hledáme SEO parťáka či parťačku do našeho hájedničkového týmu. Někoho, kdo už má pár let v onlinu za sebou. Někoho, kdo se bude rozvíjet spolu s našimi klienty. A někoho, kdo nepotřebuje písmenko x, když se v křížovce ptají po životní vášni na tři.

Zjistit více >

Stáž u Account Managerů

Zajímá tě, jak se to vlastně stane, že celý ten online marketing dává smysl a funguje? Jakým způsobem navrhnout řešení, které bude reflektovat potřeby a cíle klienta?
Zajímáš se aktivně o to, co znamenají zkratky jako je SEO, PPC, ROI, CTR, UX, GA a chceš jim přijít na kloub? Baví tě přemýšlet komplexně a navrhovat to nejlepší řešení?

Zjistit více >

PPC Consultant pro GroupM

Jsi profík a baví tě PPC reklama? Chceš pracovat na PPC kampaních klienta, ke kterému se běžný smrtelník fakt nedostane?
Pustili jsme se do hledání nové hvězdy do naší skupiny agentur. Člověka, který si už brzo zásadně vylepší životopis :)

Zjistit více >

Stáž v oddělení obsahového marketingu (GroupM)

Tým obsahového marketingu hledá posilu! Zajímají tě sociální sítě a máš přehled o tom, kteří youtubeři nebo instagrameři teď frčí? Super! Přijď se k nám naučit, jak se dělá obsahový marketing na profesionální úrovni!
Zjistit více >