Nadaný Junior Account Manager

Hledáme talentovaného člověka, který u nás ještě povyroste. Možná už máš na vizitce account manager nebo projektový manažer. Možná jsi specialista, který se potřebuje posunout dál. Nebo možná pracuješ na úplně jiné pozici – na tom vlastně nezáleží. Pro nás je důležité, jestli máš přehled o onlinu a víš, jak jeho jednotlivé možnosti propojit v co nejefektivnější celek.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

V H1.cz je account kombinací marketingového stratéga a projektového manažera, který posouvá svěřené projekty, hledá nové příležitosti, a tím i ovlivňuje směřování celé Hájedničky.

  • Budeš řešit s klienty jejich byznys cíle a hledat, jak jim může být H1.cz přínosem,
  • navrhovat online marketingovou strategii a přemýšlet, jak řešení prezentovat a nastavit správná očekávání,
  • spolupracovat s týmem specialistů a společně přicházet s novými nápady, jak klienta neustále posouvat,
  • dohlížet na to, aby všechny rozpočty (a to nejen klienta) byly v pořádku,
  • najdeš si vlastní osobní projekt, kterým můžeš posunout sebe, kolegy i Hájedničku
  • a nakonec budeš oslavovat úspěchy, psát o tom články, case study nebo třeba přednášet na konferencích.

Jak poznáš, že jsi rozený account?

  • Máš zkušenost s online marketingem.
  • Umíš naslouchat a pracovat s informacemi.
  • Dokážeš postavit příběh s reálnými čísly a pak ho i náležitě „prodat“.
  • Zvládáš uřídit priority svoje, týmové i klientské (bez toho to vážně nejde).
  • Rád poradíš jiným a rád si vyslechneš radu seniorů.
  • Ovládáš business angličtinu (to znamená, že zvládneš třeba sepsat brief z callu nebo odprezentovat kvartální výsledky).
  • A hlavně – nečekáš, co ti kdo vyjedná, ale dokážeš si zařídit svoji práci tak, aby tě bavila a posouvala (jsi přece account :)

Co získáš, když vyslyšíš naše CTA:

  • Vzdělání v oboru – můžeš chodit na všechna hájedničková školení, zlepšovat pravidelně svoji angličtinu, navštěvovat oborové konference a čerpat informace z online kurzů i firemní knihovničky.
  • Spoustu benefitů – stravenky jsou klasika, ale můžeš mít třeba i flexibilní pracovní dobu, multisport kartu za zvýhodněnou cenu a psího parťáka klidně u nás v kanceláři.
  • Čas na relax – dostaneš 5 týdnů dovolené, pár dnů na zotavenou (aka sick days) a když budeš chtít, můžeš pracovat částečně i z domova.
  • Super pracovní zázemí – dostaneš firemní notebook, mobil se spoustou dat a programy a nástroje, jejichž cenu freelanceři oplakávají.
  • Rozšíření obzorů – naučíš se toho spoustu i mimo online marketing. Pavel tě třeba naučí složit rubikovku, Ondra fotit a Mirek udělat si web.
  • Skvělou partu lidí – rádi spolu trávíme čas i mimo zdi kancelářské. Jezdíme na vodu, hrajeme volejbal a badminton, organizujeme filmové večery, zapíjíme pátky…
  • Zpětný odkaz z top brandu – U nás #domavh1 platí: „Jednou Hájedničkou, navždy Hájedničkou. S řadou exHájedniček dále externě spolupracujeme a stačí se rozhlédnout na LinkedInu po fotkách z H1 terasy a najdeš nejednu marketingovou celebritu.

Kde sídlíme:

  • Praha – Smíchov

Kam se ozvat:

Pokud tě naše nabídka zaujala, můžeš teď zaujmout ty nás. Pošli na ivana.krondakova@h1.cz svoje CV, nebo odkaz na LinkedIn, a připoj pár slov o tom, co můžeš do Hájedničky za sebe vnést. Už teď se těšíme!

Prohlášení:

„Odesláním svého životopisu uděluji společnosti H1.cz se sídlem Rozkošného 5, 150 00 Praha 5, IČ 27401944, zapsáné v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 110180, souhlas aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2019/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o zrušení směrnice 95/45/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) zpracovává osobní údaje obsažené v životopisu. A to za účelem uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci v potřebném rozsahu. H1.cz použije osobní údaje obsažené v životopise výhradně k uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci a tyto údaje nepředá třetím osobám. Udělený souhlas může být kdykoli odvolán doporučeným dopisem doručeným na adresu společnosti. Osobní údaje se sbírají na dobu 3 let.“