Performance Advertising Specialist Junior (PPC konzultant)

Do Performance Advertising týmu hledáme specialistu pro správu výkonnostních PPC kampaní.  Jestli se chceš přidat ke špičkám české výkonnostní reklamy, pak neváhej. Stačí nám základní znalosti online marketingu a zbytek tě naučíme.

Náplň práce:

  • Správa PA kampaní v systémech AdWords a Sklik
  • Samostatné vedení performance kampaní pro menší klienty, spolupráce se senior konzultanty na TOP klientech
  • Analýza dat a práce s analytickými nástroji jako je Google Analytics
  • Komunikace s klientem

Požadujeme:

  • Znalost základů online marketingu
  • Zkušenost se správou PPC kampaní v AdWords, Skliku a Facebook výhodou
  • Znalost práce v systémech AdWords, Sklik a Facebook výhodou
  • Znalost práce v Excelu
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Ochota a snaha se neustále učit
  • Pečlivost, samostatnost, zaměření na detail, pozitivní myšlení
  • Znalost ČJ na výborné úrovni, nebo znalost slovenštiny na výborné úrovni
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou
  • SŠ/VŠ vzdělání

Nabízíme:

  • Prostor pro rozvíjení svých znalostí a zvyšování expertízy
  • Možnost výběru hlubší specializace na produktové kampaně, zbožové srovnávače a další
  • Rozsáhlé interní školení s nejlepším know-how v ČR
  • Využití prvotřídních softwarových nástrojů a dat
  • Získání dostupných certifikátů jako je Google Adwords, Google Analytics apod.
  • Vlastní židli v mladém a přátelském týmu
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Jestli Ti to přijde zajímavé, pošli nám své CV a důvody, proč bys chtěl dělat Performance Advertising právě v H1.cz.

Smluvní vztah:

  • HPP
  • Nástup dohodou

Místo práce:

  • Praha – Smíchov

Kontakt:

Martin Matějka: martin.matejka@h1.cz

Pokud vás naše nabídka zaujala, těším se na vaše životopisy na uvedeném e-mailu.

Prohlášení:

„Odesláním svého životopisu uděluji společnosti H1.cz se sídlem Rozkošného 5, 150 00 Praha 5, IČ 27401944, zapsáné v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 110180, souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., aby zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci v potřebném rozsahu. H1.cz použije osobní údaje obsažené v životopise výhradně k uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci a tyto údaje nepředá třetím osobám. Udělený souhlas může být kdykoli odvolán doporučeným dopisem doručeným na adresu společnosti.“