Stážist(k)a do Performance Advertising oddělení

Jestli potřebuješ získat první zkušenosti a máš zájem o výkonnostní reklamu, tak do našeho Performance Advertising týmu hledáme šikovného stážistu. Během stáže tě naučíme veškeré základy tak, abys u nás mohl/a získat stálé místo.

Náplň práce:

  • Exekutiva navrženého řešení a strategie kampaní podle cílů klienta
  • Asistence při realizaci kampaní v reklamních systémech jako je AdWords, Sklik, Facebook
  • Výpomoc s vyhodnocováním a reportingem kampaní
  • Spolupráce s týmem dalších konzultantů a accountů

Požadujeme:

  • Minimální zkušenost s online marketingem
  • Zkušenost s PPC výhodou
  • Velmi dobrou znalost práce v Excelu
  • Orientaci v online marketingu, znalost jednotlivých typů placené i neplacené reklamy
  • Spolehlivého a zodpovědného člověka, který se může vypracovat až na pracovní pozici v PA Hájedničky

Co ti nabízíme:

  • praxi – zapojíme tě do reálné práce na reálných projektech,
  • vzdělání – budeš pracovat s těmi nejlepšími specialisty,
  • volnost – akceptujeme vaše školní povinnosti i volný čas,
  • zapojení do super kolektivu a mezi profíky

Jestli Ti to přijde zajímavé, pošli nám své CV a důvody, proč bys chtěl dělat Performance Advertising právě v H1.cz.

Místo práce:

Praha – Smíchov

Kontakt:

Martin Matějka:  martin.matejka@h1.cz

Prohlášení:

„Odesláním svého životopisu uděluji společnosti H1.cz se sídlem Rozkošného 5, 150 00 Praha 5, IČ 27401944, zapsáné v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 110180, souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., aby zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci v potřebném rozsahu. H1.cz použije osobní údaje obsažené v životopise výhradně k uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci a tyto údaje nepředá třetím osobám. Udělený souhlas může být kdykoli odvolán doporučeným dopisem doručeným na adresu společnosti.“