Proč do H1.cz

Na nás se můžete spolehnout

Naší konkurence si vážíme, ale sami bojujeme silnými zbraněmi – profesionalitou, pílí, kvalitně odváděnou prací a nejlepším kolektivem na světě. Nechceme vám radit na čí stranu se přidat – rozený HáJedničkář svou příležitost vystopuje sám.

Jsme [kůl], máme svůj styl!

Jsme veselí a hraví profesionálové! Pokud patříte do vzácné skupiny dospělých, která ví, že hračky, pomalované stěny a frenetické rozlepování barevných papírků kolem sebe, nejsou jen doménou mateřskýchškolek.cz, jste duší HáJeničkář, jen o tom ještě nevíte! P.S. Nezbytné pomůcky k odreagování zapůjčíme. Klient nic nepozná – na schůzce nasadíme poker face.

English lessons with a native speaker for free? Of course!

Pokud jste se při čtení tohoto nadpisu nějak nechytli, náš trpělivý rodilý mluvčí si vás jednou týdně vezme pořádně do pa-rá-dy. Zatím si pro své okolí vystačíte s následující jednoduchou větou: H1.cz wants me [Hájedna vonts mí]!

Pracujte odkudkoli ve Sluneční galaxii

Onemocněl vám pes nebo dokonce tchán s tchýní? My vás v tom nenecháme. Zůstaňte doma po ruce a pracujte třeba z postelové kanceláře, toalety, za komínem nebo prostě kdekoli, kde máte slušné internetové pokrytí.

Je vám ouvej? Nepracujte vůbec!

Víme, že práce udělaná narychlo přes mlhavý opar pálících očí, s poprskaným monitorem a rýmou zastřeným úsudkem, většinou nestojí za nic. Poskytneme vám dostatečné volno do doby, než se budete cítit zcela fit. Naše krásné recepční jsou stejně všechny zadané, takže vám nic neuteče.

Uděláme vše proto, abyste se u nás cítili dobře

Vše je na domluvě – nabídneme vám stravenky, firemní notebook i telefon. Pokud je vám sousedův pes celý den na stopě, u nás jste v bezpečí!

Pracovní měsíc uzavíráme stylově

Můžete pracovat v sebelepším prostředí, ale každý na pracovním týdnu stejně nejvíce ocení jeho konec. A v H1.cz zakončujeme jednou za měsíc pátek opravdu monumentálně – rekapitulací celého měsíce s parádní afterparty, která se čas od času protáhne až do soboty.

Ve 20 letech jít školit do nadnárodní korporace? Proč ne!

U nás každý dostanou svou příležitost, bez ohledu na věk nebo zkušenosti. Tím získá potřebné zkušenosti i sebevědomí rychleji, než za desetiletí chození šéfovi za zadkem. Navíc takto nabyté know-how vám už nikdo nevezme, ať se rozhodnete jít v životě jakoukoli cestou.

Vždy hledáme nejlepší možné postupy

Snažíme se stále zdokonalovat a zefektivňovat naši práci. Jako jedni z prvních v Čechách jsme zavedli do praxe tzv. real-time bidding, díky kterému o poznání efektivněji cílíme na zákazníky našich klientů. Pyšníme se veškerými certifikacemi od Googlu. Stejně pionýrsky jsme u vybraných klientů aplikovali tzv. Inbound Marketing, který u nás jiná agentura nepoužívala. A tím jsme ještě neskončili…

Nenecháme vás usnout na vavřínech

Přijetí k nám sice znamená určité uznání kvalit, ale je třeba jít dál. Měsíčně vyškolíme na prezenčních i interaktivních webinářích stovky spokojených posluchačů. Vítáme jakoukoli vlastní iniciativu – můžete se účastnit našich školení zdarma nebo požádat o zaplacení účasti na vybrané odborné konferenci, klidně na druhém konci světa. Když to bude jen trochu možné, vyjdeme vám vstříc.

A odměna za práci?

Nehynoucí sláva! Jako budoucí člen posádky H1.cz se připravte na vzrůstající zájem o svou osobu na sociálních sítích i mimo ně. Dáme vám volné pole působnosti – můžete publikovat odborné články nebo vystupovat na konferencích. Je už jen na vás, jak se této příležitosti chopíte.