SEO specialista/tka

Do našeho hájedničkového týmu hledáme parťáka či parťačku s chutí dělat SEO (nejen) pro největší klienty na trhu. Náš budoucí kolega za sebou nemusí mít několik let zkušeností, ale základní povědomí o tom, jak funguje online, by mu rozhodně chybět nemělo. Hledáme někoho, kdo se bude rozvíjet spolu s našimi klienty.

Zjistit více >

Byznys konzultant

Byznys a marketing tě zajímá a chceš se ponořit mezi opravdové online profíky, kteří ti pomohou nacházet ta nejlepší řešení pro nové klienty.

Zjistit více >

Byznys development manažer

Strategický mozek online marketingu a architekta řešení pro nové klienty hledáme do našeho byznys development týmu. Pokud oceníš velkou moc a autonomii při akvizici klientů, staň se součástí elitního týmu v online marketingovém créme de la créme akvizičním oddělení.

Zjistit více >

Account Executive

Neřešíme, jestli jsi student, maminka po rodičovské, nebo třeba toužíš po změně kariéry. Pokud se kamarádíš s Wordem, Excelem, dá se na tebe spolehnout a neděsí tě administrativa, jsi náš člověk.

Zjistit více >

Copywriter

Jsme Hájednička a hledáme parťáka do copytýmu. Člověka, který už má na klávesnici něco (málo) odklapáno a chce s láskou pečovat třeba o blogy našich klientů, společně s UX a SEO specialisty stavět weby, šperkovat údernými texty sociální sítě a podílet se na pořádání CopyCampu.

Zjistit více >

Nadaný Junior Account Manager

Hledáme talentovaného člověka, který u nás ještě povyroste. Možná už máš na vizitce account manager nebo projektový manažer. Možná jsi specialista, který se potřebuje posunout dál. Nebo možná pracuješ na úplně jiné pozici – na tom vlastně nezáleží. Pro nás je důležité, jestli máš přehled o onlinu a víš, jak jeho jednotlivé možnosti propojit v co nejefektivnější celek.

Zjistit více >

Performance Advertising Specialist

Do Performance Advertising týmu hledáme specialistu pro správu výkonnostních PPC kampaní. Jestli se chceš přidat ke špičkám české výkonnostní reklamy, pak neváhej. Potřebujeme člověka, který ví, jak fungují PPC systémy, v minulosti s nimi již pracoval a má zájem o vlastní rozvoj v oblasti online marketingu. Jak vše dělat opravdu správně naučíme.
Zjistit více >

Senior Account Manager

Senior Account Manager Hájedničky má před sebou mnoho výzev – dopátrat se k podstatě toho, co klient potřebuje, navrhnout řešení, jak za méně peněz dodat lepší výsledky, představit kompletní řešení jednoduchou formou a ukočírovat špičkové specialisty v oblasti online marketingu.

Zjistit více >

Social Ads Specialist

Máš zkušenosti s reklamou na sociálních sítích? Chceš pracovat pro klienty, ke kterým se běžný smrtelník jen tak nedostane?

Do našeho Performance Advertising týmu právě hledáme nového kolegu, který má přehled o reklamě na sociálních sítích. Zjistit více >

Stáž v oddělení obsahového marketingu (GroupM)

Tým obsahového marketingu hledá posilu! Zajímají tě sociální sítě a máš přehled o tom, kteří youtubeři nebo instagrameři teď frčí? Super! Přijď se k nám naučit, jak se dělá obsahový marketing na profesionální úrovni!
Zjistit více >