SEO specialista/tka

Hledáme SEO parťáka či parťačku do našeho hájedničkového týmu, který již má v SEO reálné zkušenosti a chce je rozvíjet spolu s našimi klienty. Někoho, kdo má odborné články o SEO hned na homepage svého prohlížeče.

Zjistit více >

Account Executive

Neřešíme, jestli jsi maminka po rodičovské, nebo třeba toužíš po změně kariéry. Pokud se kamarádíš s Wordem a Excelem, jsi náš člověk.

Zjistit více >

Account Manager

Account Manager v Hájedničce má před sebou mnoho výzev – dopátrat se k podstatě toho, co klient potřebuje, navrhnout řešení, jak za méně peněz dodat lepší výsledky, představit kompletní řešení jednoduchou formou a ukočírovat špičkové specialisty v oblasti online marketingu.

Zjistit více >

Webový analytik

Zajímají tě data? Myslíš si, že se bez nich nedá dělat marketing a vlastně ani pořádný byznys? Štve tě práce, postavená jenom na „dojmech“? Pojď k nám propojovat data a analytiku s jednotlivými disciplínami v onlinu!

Zjistit více >

PPCčkař v oddělení Performance & Branding

Baví tě průběžně vylepšovat svoji práci stejně jako svůj playlist? A věříš, že nápadů má dnes každý plné kapsy, ale dotáhnout je a řádně vyhodnotit zvládá málokdo? Nespokojíš se s „dobrým“ řešením, když víš, že existuje „skvělé“? Pak jsme na nový pracovní stůl mohli rovnou napsat tvoje jméno! Zjistit více >

Stáž v oddělení obsahového marketingu (GroupM)

Tým obsahového marketingu hledá posilu! Zajímají tě sociální sítě a máš přehled o tom, kteří youtubeři nebo instagrameři teď frčí? Super! Přijď se k nám naučit, jak se dělá obsahový marketing na profesionální úrovni!
Zjistit více >