Education Coordinator

Hledáme koordinátora školení! Tedy někoho, kdo bude mít v Hájedničce na starosti organizaci přihlášek na veřejná školení. Postará se o zaslání potvrzení, práci s fakturami i pozvánky. Bude v denním kontaktu s účastníky, spravovat CMS, databázi i účetní systém.

Zjistit více >

Byznys konzultant

Byznys a marketing tě zajímá a chceš se ponořit mezi opravdové online profíky, kteří ti pomohou nacházet ta nejlepší řešení pro nové klienty.

Zjistit více >

Webový analytik

Zajímají tě data? Myslíš si, že se bez nich nedá dělat marketing a vlastně ani pořádný byznys? Štve tě práce, postavená jenom na „dojmech“? Pojď k nám propojovat data a analytiku s jednotlivými disciplínami v onlinu!

Zjistit více >

Senior Account Manager

Senior Account Manager Hájedničky má před sebou mnoho výzev – dopátrat se k podstatě toho, co klient potřebuje, navrhnout řešení, jak za méně peněz dodat lepší výsledky, představit kompletní řešení jednoduchou formou a ukočírovat špičkové specialisty v oblasti online marketingu.

Zjistit více >

Social Community Specialista

Jsme Hájednička a hledáme Social Community Specialistu, který se bude s láskou starat o blaho fanoušků našich klientů na Facebooku, Instagramu, Twitteru, LinkedInu.
Stojíme o zodpovědného člověka, který bude jménem našich klientů komunikovat na sociálních sítích: Odpovídat na příspěvky a vytvářet zdravou komunitu na sociálních sítích Cinestaru, E.ONu, Reportér Magazínu, ale třeba i Hájedničky. Jsi to ty?

Zjistit více >

PPCčkař v oddělení Performance & Branding

Baví tě průběžně vylepšovat svoji práci stejně jako svůj playlist? A věříš, že nápadů má dnes každý plné kapsy, ale dotáhnout je a řádně vyhodnotit zvládá málokdo? Nespokojíš se s „dobrým“ řešením, když víš, že existuje „skvělé“? Pak jsme na nový pracovní stůl mohli rovnou napsat tvoje jméno!
Zjistit více >

Nadaný Junior Account Manager

Hledáme talentovaného člověka, který u nás ještě povyroste. Možná už máš na vizitce account manager nebo projektový manažer. Možná jsi specialista, který se potřebuje posunout dál. Nebo možná pracuješ na úplně jiné pozici – na tom vlastně nezáleží. Pro nás je důležité, jestli máš přehled o onlinu a víš, jak jeho jednotlivé možnosti propojit v co nejefektivnější celek.

Zjistit více >

Stáž v oddělení obsahového marketingu (GroupM)

Tým obsahového marketingu hledá posilu! Zajímají tě sociální sítě a máš přehled o tom, kteří youtubeři nebo instagrameři teď frčí? Super! Přijď se k nám naučit, jak se dělá obsahový marketing na profesionální úrovni!
Zjistit více >