Account Executive

Neřešíme, jestli jsi student, maminka po rodičovské, nebo třeba toužíš po změně kariéry. Pokud se kamarádíš s Wordem, Excelem, jsi náš člověk.

Většina tvých aktivit v Hájedničce by se točila okolo administrativy. Account Executive pomáhá Account Managerům uvolnit ruce i hlavu, aby se mohli co nejlépe věnovat svým klientům, řeší pro ně podklady pro fakturaci a jiné interní administrativní činnosti. Pomáhá také při rozklíčování dodavatelských faktur a jejich přiřazení ke správným projektům. Account Executive není v přímém kontaktu s klienty.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Máme tu velmi přátelskou až rodinnou atmosféru (jezdíme společně na vodu, hrajeme volejbal a badminton, organizujeme filmové večery, zapíjíme pátky…)
  • Najdeš tu zázemí silné a stabilní společnosti, špičky na trhu internetového marketingu.

Co od tebe budeme očekávat my:

  • organizační schopnosti
  • pečlivost, trpělivost, proaktivitu, ochotu pomoci
  • nesmíš se bát čísel a tabulek, ale nemusíš znát tabulky na úrovni složitých analýz
  • nesmíš se bát ozvat, protože budeš muset občas Accounty trochu popohánět aby ti dodali všechno včas
  • alespoň základní přehled o fakturaci velkou výhodou (víš alespoň co je faktura přijatá a vydaná)

Smluvní vztah:

  • HPP (může být zkrácený na 6 hodin denně). Skvělé pro maminky s dětmi.

Lokalita

Praha – Smíchov (takže to máme všude blízko)
Konkrétně nás najdete na Rozkošného 762/5, Praha 5

Kontakt

Pokud máš pocit, že by ti pozice Account Executive sedla, pošli CV, nebo odkaz na LinkedIn na e-mail andrea.krejci@h1.cz a připoj krátký průvodní dopis, proč chceš do Hájedničky. Už teď se na něj těšíme!

 

Prohlášení:

„Odesláním svého životopisu uděluji společnosti H1.cz se sídlem Rozkošného 5, 150 00 Praha 5, IČ 27401944, zapsáné v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 110180, souhlas aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2019/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o zrušení směrnice 95/45/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) zpracovává osobní údaje obsažené v životopisu. A to za účelem uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci v potřebném rozsahu. H1.cz použije osobní údaje obsažené v životopise výhradně k uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci a tyto údaje nepředá třetím osobám. Udělený souhlas může být kdykoli odvolán doporučeným dopisem doručeným na adresu společnosti. Osobní údaje se sbírají na dobu 3 let.“